آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 322139
بازدید کنندگان امروز : 16
بازدید کنندگان این صفحه : 48462
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

اوقات شرعي
اخبار > تشكل هاي مردم نهاد نقش موثري در افزايش مشاركت هاي مردمي در امور فرهنگي و اجتماعي دارند . البته كه بايد با نظارت دقيق، افراد با اهليت را در اين مسير مهم قرارداد كه نتيجه ي آن مفيد براي مردم باشد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري قم

تشكل هاي مردم نهاد نقش موثري در افزايش مشاركت هاي مردمي در امور فرهنگي و اجتماعي دارند . البته كه بايد با نظارت دقيق، افراد با اهليت را در اين مسير مهم قرارداد كه نتيجه ي آن مفيد براي مردم باشد

روز چهارشنبه مورخ 21/06/97 جلسه هيات نظارت بر تشكلهاي مردم نهاد به رياست مهندس هاشمي معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري قم و با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي، رياست شوراي اسلامي استان، نماينده سازمانهاي مردم نهاد و كارشناسان دفتر امور اجتماعي و فرهنگي در دفتر معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي برگزار شد.
در اين جلسه معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري قم با اشاره به نقش محوري مردم در اداره كشور، بستر سازي براي مشاركت قانوني و هدفمند آنها در پيگيري مطالبات شهروندان و ارتقا وضعيت اجتماعي و فرهنگي استان را مورد تاكيد قرار داد .
وي تغيير نگرش مسئولان نسبت به سمن ها را در راستاي افزايش بهره وري و نقش آفريني تشكل هاي مردم نهاد ضروري دانست و افزود: اين مسئله در دولت تدبير و اميد به خوبي مورد توجه قرار گرفته است و ثمره ي آن افزايش كمي و كيفي سازمان هاي مردم نهاد بوده است.
سيد محمد رضا هاشمي ضمن تاكيد بر گسترش فعاليت نهادهاي اجتماعي و دقت كافي براي صدور مجوز و پروانه فعاليت سمن ها افزود : بخشداران و دهياران نسبت به شناسائي و تشويق افراد علاقمند، خوشنام و صلاحيت دار در سطح بخشها و روستاها براي ثبت تشكل و فعاليت در حوزه هاي مورد نياز استان و داراي اولويت تلاش نمايند .
شايان ذكر است در اين جلسه درخواست 6 پرونده تقاضاي تاسيس تشكل مردم نهاد در حوزه هاي حمايتي ، فرهنگي و سلامت مطرح و پس از بررسي و پيشنهاد اصلاحات لازم ، با صدور مجوز آنها موافقت گرديد .


١٣:٣٥ - 1397/06/24    /    شماره : ١٧٦٢٩    /    تعداد نمایش : ١٦٢دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد