آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 318815
بازدید کنندگان امروز : 2
بازدید کنندگان این صفحه : 315369
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/3125

 

اوقات شرعي
اخبار > همگرايي و هماهنگي دستگاه ها و نهادها موجب افزايش كارآمدي و توفيق بيشتر در تحقق اهداف است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي

همگرايي و هماهنگي دستگاه ها و نهادها موجب افزايش كارآمدي و توفيق بيشتر در تحقق اهداف است

در ابتداي جلسه كارگروه ارتقاء وضعيت امور اجتماعي، فرهنگي و سلامت (ذيل ستاد بازافريني شهري پايدار) كه به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري برگزار شد ، عطاء الدين قاسمي مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي با آرزوي قبولي طاعات و عبادات ماه مبارك رمضان و تبريك سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر و ضمن ارائه گزارشي از عملكرد و برنامه هاي كارگروه ، مهمترين عامل تاثير گزار در اجراي مطلوب برنامه هاي كنترل و كاهش آسيب¬هاي اجتماعي و ارتقا وضعيت اجتماعي و فرهنگي محلات حاشيه اي و كم برخوردار ، هماهنگي دستگاه ها و نهادهاي مرتبط مي باشد و البته تشكيل سمن¬هاي محلي گام مهمي در اين راستا محسوب مي گردد .
در ادامه مهندس جمالي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي ضمن گراميداشت ياد و خاطره فاتحين خرمشهر و مردم قهرمان دزفول، تاكيد نمودند: همگرايي و هماهنگي دستگاه هاي فرهنگي، موجب افزايش كارآمدي و توفيق بيشتر در تحقق اهداف است.
وي با بيان اينكه قم به لحاظ جايگاه ديني الگوي كشور محسوب مي شود وجود حوزه هاي علميه را از توفيقات شهر مقدس قم دانست افزود: همين مسئله موجب تعدد بخش هاي مرتبط با امور فرهنگي در قم شده است كه به عنوان يك نقطه ي اتكا مورد توجه مسئولان هستند.
معاون استاندار قم با اشاره به موازي كاري برخي نهادها در امور فرهنگي افزود: اگر همه ي بخش ها به صورت سيستمي و با حداكثر ظرفيت هم جهت شوند نتيجه ي مطلوبي حاصل خواهد شد.
جمالي خاطرنشان كرد: اداره كل آموزش و پرورش،‌ شهرداري، حوزه هاي علميه و ساير نهادهاي شاخص فرهنگي چنانكه در بحث مبارزه با مواد مخدر باتعامل خوب توانستند استان قم را به يكي از استان هاي موفق مبدل كنند، با تقويت ارتباط و همكاري در ساير بخش ها نيز مي توانند اهداف نظام را بهتر از گذشته محقق سازند.
وي همچنين مشكلات اعتباري در سطح كشور را مورد توجه قرار داد و گفت: با اين وجود اعتبارات خاصي جهت فعاليت هاي فرهنگي توسط وزارت كشور تعيين شده است كه جذب آنها نيازمند ارائه ي طرح هاي غني و عملياتي است.

«پايان»


١٢:٣٨ - 1397/03/12    /    شماره : ١٧٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٢١١دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد