آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 289869
بازدید کنندگان امروز : 22
بازدید کنندگان این صفحه : 290193
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2969

 

اوقات شرعي
اخبار > تعيين هيات مديره شبكه هماهنگي تشكل هاي مردم نهاد ذيل شوراي هماهنگي مديريت بحران


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور استفاده موثر از ظرفيت سمن هاي استان انجام شد

تعيين هيات مديره شبكه هماهنگي تشكل هاي مردم نهاد ذيل شوراي هماهنگي مديريت بحران

جلسه كارگروه تخصصي سازمانهاي مردم نهاد شوراي هماهنگي مديريت بحران استان با حضور مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي، مديركل مديريت بحران استان، نمايندگان دستگاه هاي ذيربط، مديران عامل تشكلهاي اجتماعي و كارشناسان سازمانهاي مردم نهاد در سالن جلسات معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي برگزار گرديد.
در اين جلسه عطاء الدين قاسمي مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با اشاره به جايگاه سمن ها به عنوان يكي از سرمايه هاي انساني كشور و نيز تاثير و نقش آنها در كمك رساني و امداد به آسيب ديدگان در زمان وقوع بلاياي طبيعي اشاره و بر افزايش توانمند سازي و آموزش آنان و بهره مندي بيشتر از ظرفيت آنها براي حمايت هاي اجتماعي و كمك به بازتواني روحي و رواني آسيب ديدگان تاكيد نمودند.
در ادامه، مديركل مديريت بحران استان به اهميت تشكيل اين شبكه اشاره و از حضور موثر تشكلهاي استان در بحرانهاي كشور مخصوصا زلزله كرمانشاه قدرداني و فرمودند با هماهنگي هاي انجام شده مقرر گرديده كه يكي از جلسات آتي اين كارگروه، مشتركا با استان كرمانشاه برگزار گردد.
تعدادي از مديران عامل سمن ها ، از برنامه هاي آتي خود براي آموزش و توانمند سازي سمن ها رائه نمودند .و در خاتمه با عنايت به ابلاغيه وزارت محترم كشور تمهيدات لازم نسبت به تشكيل "شبكه هماهنگي تشكل هاي مردم نهاد مديريت بحران استان" به منظور استفاده موثر از ظرفيت سمن ها، اتخاذ گرديد .
در پايان، از بين دبيران تشكلها، اعضاي هيات مديره، تعيين سمت شدند و مقرر شدبه منظور انجام امور اداري به وزارت كشور معرفي گردند .

«پايان»


١٥:١٢ - 1397/05/24    /    شماره : ١٧٤٨٣    /    تعداد نمایش : ١٦٥دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد