آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 289866
بازدید کنندگان امروز : 19
بازدید کنندگان این صفحه : 290191
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/3125

 

اوقات شرعي
اخبار > اهتمام به آموزش و پرورش دانش آموزان جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي امري ضروري است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري قم مطرح كرد

اهتمام به آموزش و پرورش دانش آموزان جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي امري ضروري است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم در چهارمين جلسه كارگروه تخصصي اجتماعي فرهنگي استان كه در سالن جلسات امام رضا (ع) واقع در فرمانداري برگزار شد ضمن تاكيد بر لزوم توجه جدي به پيشگيري از آسيب¬هاي اجتماعي، اهتمام به آموزش و پرورش دانش¬آموزان را ضروري دانست.
رياست کارگروه با اشاره به سخني از امام خميني (ره) كه فرمودند: دانشگاه دير است، مدارس را دريابيد، بر لزوم توجه به آموزش و پرورش دانش آموزان در جهت پيشگيري و كاهش آسيب¬هاي اجتماعي افزود: طرح نظام مراقبت هاي اجتماعي دانش آموزان (نماد) از جمله طرح¬هايي است كه در اين امر مي¬تواند موثر باشد.
سيد محمد رضا هاشمي با اشاره به موضوع موسسات خيريه و مشاركت¬هاي مردمي در كمك به نيازمندان بر لزوم سامانه¬اي متمركز تاكيد نموده و افزودند: سامانه¬اي متمركز از مشخصات نيازمندان بايد ايجاد شود تا اولا كمك¬هاي مردمي به دست نيازمندان واقعي برسد و ثانيا از پرداخت كمك¬ از مراكز متعدد به يك نفر جلوگيري به عمل آيد.
شايان ذكر است در اين جلسه اهميت و محتواي طرح نماد و اقدامات استان در سال گذشته ، همچنين طرح تهيه شده از سوي انجمن خيريه 313 صالح در خصوص ساماندهي خيريه هاي استان و تقويت شوراي مشاركت هاي مردمي بهزيستي به بحث و نظر گذاشته شد و تصميمات لازم اتخاذ گرديد.

 

«پايان»


١٣:٢٩ - 1397/06/24    /    شماره : ١٧٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٣دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد