آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 289838
بازدید کنندگان امروز : 172
بازدید کنندگان این صفحه : 290174
بازدید کنندگان آنلاین : 2
مدت زمان تولید صفحه : 0/2813

 

اوقات شرعي
اخبار > رضا ملك زاده را به عنوان مديركل جديد دفتر امور اجتماعي و فرهنگي معرفي نمود.


  چاپ        ارسال به دوست

رضا ملك زاده را به عنوان مديركل جديد دفتر امور اجتماعي و فرهنگي معرفي نمود.

طي حكمي استاندار قم، رضا ملك زاده را به عنوان مديركل جديد دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري قم معرفي نمودند.

دکتر بهرام سرمست استاندار قم با اشاره به اهمیت حوزه اجتماعی اظهار داشت: حجم کار و فعالیت ها در این بخش قابل توجه بوده و البته خدمات مناسبی هم صورت گرفته است.
ايشان؛ کاهش آسیب های اجتماعی را یکی از برنامه های راهبردی استان عنوان و با اشاره به مسؤلیت مهم دفتر اجتماعی در این برنامه خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی مناسب و استفاده مؤثر از ظرفیت های موجود از جمله نخبگان حوزه و دانشگاه و سازمان های مردم نهاد، زمینه را برای پیشبرد شایسته برنامه ها و کاهش دغدغه ها و مخاطرات اجتماعی فراهم کرد.
وی همچنین با اشاره به سوابق درخشان آقاي ملک زاده در سازمان امور اجتماعی وزارت کشور گفت: امیدواریم با برنامه ریزی و بهره گیری از ظرفیت های فعالان حوزه اجتماعی کاهش آسیب ها و ارتقاء فعالیت های اجتماعی در استان قم را شاهد باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم نیز در این مراسم با تأکید بر نقش مهم و اثر گذار مسائل اجتماعی بر حوزه های مختلف تصریح کرد: دفتر اجتماعی استانداری تمام تلاش خود را در جهت افزایش تعاملات، توسعه خدمات و نیز کاهش آسیب های اجتماعی بکار خواهد گرفت.
در پایان این مراسم استاندار قم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عطاء الدین قاسمی، مدیرکل سابق دفتر اجتماعی استانداری قم، وی را به عنوان مشاور استاندار منصوب و رضا ملک زاده را به عنوان مدیرکل جدید این دفتر معرفی کرد.

«پايان»


١٢:١٥ - 1398/05/13    /    شماره : ١٩٥١١    /    تعداد نمایش : ١٥٠دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد