آمار بازديد

 

کل بازدید کنندگان : 324596
بازدید کنندگان امروز : 99
بازدید کنندگان این صفحه : 3792
بازدید کنندگان آنلاین : 1
مدت زمان تولید صفحه : 0/2656

 

اوقات شرعي
بینانیه سازمان های مردم نهاد

بيانيه جمعي ازسازمان هاي مردم نهاد جوانان استان قم

 

در خصوص حضور حداكثري در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي

درود سلام خدا بر خون پاك شهداي انقلاب اسلامي و بنيانگذار جموري اسلامي ايران، حضرت امام خميني(ره) و مقام عظماي ولايت حضرت آيت الله خامنه اي(دامت بركاته) و همچنين درود وسلام خدا بر ملت سلحشور ايران اسلامي كه با حضور چشمگير و يكپارچه خود در نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي يكبار ديگر به معناي حقيقي، حماسه اي اسلامي- ملي خواهند آفريد و نشان خواهند داد كه همواره مدافع واقعي ارزش ها و پويندگان راستين ولايت رهبري اند.

بي ترديد هم اكنون ايران اسلامي به كشوري تبديل شده است كه نه تنها معادلات منطقه اي بلكه تحولات فرهنگي، اجتماعي و سياسي بين المللي را كاملا متاثر از مواضع اصولي و عدالت خواهانه خود نموده است.ظهور قدرتي جديد و ناشناخته اراده مردم پس از پيروزي انقلاب اسلامي پازل هماهنگ و از پيش ساخته جهان دو قطبي را به هم زد وآغازگر سونامي غلبه اراده ملت ها بر حاكمان مستبد و دست نشانده گرديد، آنچه كه هم اكنون در قلب دنيا سرمايه داري صنعتي در حال وقوع است، الفباي مشتركي با بيداري ملل اسلامي در منطقه خاورميانه دارد كه همانا مفهوم والاي عدالت است.

حضور هوشمندانه مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال نشان داد كه همچون سال هاي گذشته در صحنه هاي سرنوشت ساز كشور اسلامي حضور دارند و مطمئنا اين حضور را در روز 12 اسفند بار ديگر با شكوه بيشتر به نمايش خواهند گذاشت. مجلسي كه به گفته امام راحل «عصاره زحمت هاي طاقت فرساي ملت مسلمان و فراهم آمده از الله اكبرهاي مردم است». امت اسلامي ايران به خوبي آگاه است كه اقتدار و استقلال كشور در گرو حضور آگاهانه تمامي اقشار در تعيين سرنوشت سياسي، اجتماعي، فرهنگي خود است. اگر اين كشور نمايندگاني اصلح همچون مدرس را انتخاب كند مي تواند به عينيت بخشي خواسته هاي خود مطمئن باشد و اين مهم اجرا نميشود مگر با دقت در انتخاب افراد اصلح، چرا كه هنوز صداي پيرو مرادمان را مي شنويم كه فرمود: اگر در انتخابات مسامحه كنيد مطمئن باشيد كه از راه مجلس به ما ضربه مي زنند.

دقت در انتخابات نمايندگان اصلح، متعهد به مباني و اصول انقلاب اسلامي و قانون اساسي، پاكدست و با سابقه اي شفاف و درخشان خدمتگزار و دلسوز و از طبقه ضعيف جامعه، شجاع و ظلم ستيز و عدالت طلب، آراسته به حسن خلق و آداب اسلامي، متخصص و توانمند و بيزار از كانون هاي قدرت و ثروت موجب مي شود تا مجلسي تشكيل شود كه به حق عصاره ملت بوده و با تمام توان كمر به خدمت جامعه بسته و تا تحقق آرمان هاي انقلاب اسلامي از پاي ننشيند.

سازمان هاي مردم نهاد جوانان استان قم، با ارج نهادن به روح پر فتوح امام امت و شهيدان گلگون كفن و مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) از آحاد مردم و بالاخص جوانان عزيز دعوت ميكند با بزرگ شمردن و پاس داشتن ارزشهاي انقلاب، يكدل و يك صدا در نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در پاي صندوق هاي راي حضور بهم رسانده و همچون  سالهاي گذشته و با حساسيت بيشتر ادامه راه پر افتخار انقلاب اسلامي را استمرار بخشد.

رجاء واثق داريم كه در سايه الطاف الهي و هدايت وليعصر(عج) و رهبري عالمانه و حكيمانه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) تجلي ديگري از معجزه قرن انقلاب اسلامي را در اين دوره از انتخابات شاهد بوده و رضايت روح خدا و شهداي راه حق را تحصيل كنيم.

والسلام 7/12/1390

دفتر اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد